להזמנת שליח עכשיו !
מבצעים
מבצעים

צור קשר

טלפון:
074-7030318
054-4916442
E-MAIL:
info@kvasim4u.co.il
שעות פתיחה:
ימים א-ה 08:00-19:00
יום ו' 08:00-13:30

ניקוי שטיחים, ספות ווילונות

בכבסים במושבה תוכלו למסור את שטיחי הבית לניקוי וחיטוי אשר יחזירו את השטיח למצב חדיש ממש כמו בפעם הראשונה שבו קניתם אותו, אצלנו גם תוכלו לקבל צוותי ניקוי מקצועיים שיגיעו עד ביתכם לטיפול בניקיון ספות, שטיחים מקיר לקיר ווילונות.

למרות שבעלי דירות, בתים ומשרדים יכולים לבצע ניקוי שטיחים או ניקוי ריפודים בעצמם על בסיס קבוע בבית או במשרד מתעוררים לעיתים מצבים המחייבים ניקוי מקצועי. מכבסת כבסים במושבה מספקת ניקוי שטיחים, חיטוי ריחות, חיטוי פרעושים, תיקון פרנזים ושיקום שטיחים לאחר שריפות והצפות. הטיפול נעשה באופן יסודי על ידי העברת השטיח במספר שלבים ומכונות להוצאת הלכלוך וחידוש הסיבים תוך שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים.

כיום ישנו מגוון רחב של ריפודים העשויים מחומרים שונים ומגוונים לדוגמא:

בדים סינטטיים (ניילון, קטיפה סינטטית, אלקנטרה וכד’).
בדים טבעיים (פשתן, כותנה, משי וכד’).
בדים משולבים (סינטטי וטבעי).

כל סוג של בד זקוק לניקוי. במקרים מסוימים בהם הבד נשלף, ניתן לכבסו במכונת כביסה, אך ישנם ריפודים לא נשלפים כגון: כיסאות, כורסאות, ספות, ראשי מיטות ומזרנים. כאן כבר דרוש ידע וניסיון מקצועי .

לריפודי העור נציע לכם שירות של ניקוי והברקה על מנת לחדש את העור להוציא שומנים ולכלוך שהצטברו על גבי העור  להחזירו למצב חדש. בנוסף אנו מתמחים בצביעת סלוני עור ובהתאמת הצבע המתאים על פי קטלוג עשיר בצבעים.

שטיחים ווילונות: השירות כולל איסוף והחזרה מהבית והובלה.

ניקוי ספות: תיאום מועד ניקוי בבית הלקוח בעזרת מכשור חדיש ומתקדם וכן בחומרי ניקוי איכותיים, היפרו אלרגניים וידידותיים לסביבה.

במכבסת "כבסים במושבה" תקבלו את השילוב המקצועי של אבחון הבד, התאמת סוג הניקוי וביצוע עבודה מקצועית ומהימנה אשר בסופה תוכלו לחייך ולשכב בנוחות על הסלון הנקי והרך שלכם.

כחלק מאמנת השירות של כבסים במושבה אנו מתחייבים על תוצאות ניקוי של למעלה מ 90% הצלחה ואחריות על העבודה לשנה.

השירותים שלנו
שירותי כביסה
ניקוי יבש אקולוגי
שירותי גיהוץ
ניקוי שטיחים
ניקוי וילונות
ניקוי ספות