להזמנת שליח עכשיו !
מבצעים
מבצעים

צור קשר

טלפון:
074-7030318
054-4916442
E-MAIL:
info@kvasim4u.co.il
שעות פתיחה:
ימים א-ה 08:00-19:00
יום ו' 08:00-13:30

טיפים

מגהץ ביתי- קיטור או רגיל ?

ישנם 3 סוגי מגהצים עיקריים: יבש, אדים וקיטור. במגהץ יבש נפלט החום מתחתית המגהץ, שעשויה בדרך כלל מטפלון. מגהצים אלה יוצאים בהדרגה מהשוק שכן אין להם ביקוש, מלבד אלה הקטנטנים, המיועדים לנסיעות.

מגהץ אדים מכיל מיכל מים. בעזרת לחצן (המאפשר גם יציאה מתמדת וקבועה של מים) נפלטים אדים מתחתית המגהץ, המקלים על הגיהוץ. יש מגהצי אדים עם תחתית טפלון ויש עם תחתית נירוסטה. יש מגהץ אדים בעוצמת קיטור, כלומר מגהצי אדים בעלי מיכלי מים קטנים. אלה מיועדים בעיקר לגיהוץ קצר של בגדים מקומטים מאוד.

במגהץ קיטור עוצמת האדים הנפלטת היא גדולה מאוד. כך הגיהוץ קל יותר, שכן הבגד סופג כמות רבה של לחות, וגם מהיר יותר בגלל לחץ המגהץ על הבגד.

עוצמת הקיטור נמדדת בלחץ של גרם לדקה. יש מגהצים שהלחץ שלהם עומד על 60-50 גרם לדקה ויש מגהצים מקצועיים, המגיעים גם לעוצמה של 180 גרם לדקה.

ככל שכמות האדים לדקה גבוהה יותר – פעולת המגהץ חזקה ואפקטיבית יותר.

יש מגמה ברורה להעדיף את מגהצי הקיטור, המשוכללים יותר, בגלל יעילותם בזמן הגיהוץ. למרות שעלות מגהץ הקיטור גבוהה יותר היא בהחלט מצדיקה את עלות המוצר אך חיסרון גדול הוא בכובד המכשיר ובניידות שלו.

שימו לב ! חלק ממגהצי הקיטור הם בעלי דוד נירוסטה וחלקם עם דוד אלומיניום, כאשר בעלי דוד הנירוסטה נחשבים לבעלי אורך חיים גדול יותר.

היזהרו- לאחרונה מוכרים בחנויות מגהצי אדים דמויי קיטור. מגהצים אלה דומים בצורתם החיצונית למגהצי הקיטור אך הם מגהצי אדים לכל דבר, הנמכרים במחירים גבוהים יחסית למגהצי אדים אחרים לדבריו, הפעולה הבסיסית של יצירת לחץ בתוך דוד הקיטור, המאפיינת את מגהצי הקיטור, אינה קיימת במגהצים דמויי קיטור.


השירותים שלנו
שירותי כביסה
ניקוי יבש אקולוגי
שירותי גיהוץ
ניקוי שטיחים
ניקוי וילונות
ניקוי ספות